Ballina Vendi TRENI FIER-DURRES: CMIM I ULET BILETE, MUNGOJNE UDHETARET

TRENI FIER-DURRES: CMIM I ULET BILETE, MUNGOJNE UDHETARET

2

Prej 1 shtatorit ka fillur te funskionoj linja e levizjes se udhetareve per trenat nga Fieri ne Durres dhe anasjelltas. Edhe pse cmimi I biletes eshte i ulet, serish numri I personave qe zgjedhin te levizin me tren eshte shume I vogel. Te udhetosh nga Fieri per ne Durres dhe anasjelltas duhen rreth 3 ore e 30 minuta. Nga Fieri treni niset cdo dite ne oren 12.10 dhe mberrin ne stacinin e qytetit bregdetar ne oren 15.50.

 

 

 

https://youtu.be/9xWzZaHzKRM