tvkombi
tvkombi

TMERRI I FIERIT, NDALOHEN 3 HAJDUTET

Vendi

Publikuar ne:17:41 - 25/02/2019

Pas nje pune intensive hetimore, specialistet per Hetimin e Krimeve ne Komisariatin e Policise Fier zbardhen disa vjedhje te cilat ishin kthyer ne shqetesim per banoret e Fierit. Si rezultat u ndaluan tre shtetas, 15 dhe 18 vjecar, te dyshuar si autore te ketyre vjedhjeve. Ne listen e vjedhjeve ka sende me vlere, portofola dhe aparate celulare.

https://youtu.be/wYRpL2GgySA

Ju sugjerojmë