Ballina Vendi TENTOI TE HIDHEJ NGA KATI I KATERT 47 VJECARJA LINDITA MALOKU

TENTOI TE HIDHEJ NGA KATI I KATERT 47 VJECARJA LINDITA MALOKU

2

Lindita Maloku, eshte 47 vjecarja qe tentoi te hidhej nga kati I katert I godines se Partise Demokratike ne Fier nje dite me pare. Gruaja e divorcuar dhe me dy femije, nga Ferme Clirimi ka tentuar edhe disa here te tjera ti jap fund jetes. E divorcuar me shume se 2 vite me pare nga bashkeshorti dhunues ka humbur jo vetem femijet nga divorci por dhe nje strehe ku te fuse koken.

 

 

 

https://youtu.be/7Dk4Wp9f0_w