tvkombi
tvkombi

TEMPERATURAT E LARTA, BREGDETI FIERAK OFRON GJITHCKA

Vendi

Publikuar ne:16:55 - 29/07/2018

Fundjavat me temperature te larta nuk kane si te kuptohen pa bregdetin dhe Fieri te ofron alternative te shumta. Darezeza eshte nje nder destinacionet kryesore, ku gjen gjithcka ofron natyra dhe dora e njeriut. Fleta eshte e hapur per te gjithe, vizitoni Darezezen dhe nuk do te zgjenjeheni.

 

 

 

https://youtu.be/329VuQHQRog

Ju sugjerojmë