tvkombi
tvkombi

SHUHEN FLAKET, QINDRA RRENJE ULLINJ TE DJEGURA

Vendi

Publikuar ne:18:33 - 27/09/2018

Pas zjarrit te fuqishem qe perfshiu pasditen e djeshme kodrat e Levanit,  sot emergjencat civile kane nxjerre edhe bilancin e demeve. Rreth 20 hektare shkon siperfaqja e djegur nga zjarri ne kodren e Levanit. Flaket kane djegur disa qindra peme ullinj si dhe shkurre

 

 

 

https://youtu.be/ZM0V23GRDPc

Ju sugjerojmë