tvkombi
tvkombi

SHPEJTESIA, SHKAK I AKSIDENTIT TRAGJIK TE VARIBOPIT

Vendi

Publikuar ne:16:20 - 13/04/2018

Pak dite pas aksidentit tragjik qe I mori jeten tre personave ne autostraden Levan- Tepelene, ka dale edhe shkaku qe coi makinen jashte rruge. Sipas ekspertizes se grupit hetimor, makina pak perpara perplasjes ka qene duke udhetuar me 150 kilometra ne ore, dhe ndaj mendohet qe shpejtesia ta kete nxjerre jashte rruge. Pas aksidentit dy djemte e familjes Murataj u percollen per ne varrezat e fshatit Kute, ndersa trupi I 34 vjecares franceze eshte terhequr nga familjaret e saj.

https://youtu.be/uUTth7FxjBI

Ju sugjerojmë