Ballina Vendi  Rrahën Cllevion, procedohen penalisht Noizy dhe babai i tij

 Rrahën Cllevion, procedohen penalisht Noizy dhe babai i tij

1

Noizy dhe babai i tij janë kallëzuar nga Cllevio pas rrahjes së ditës së djeshme pranë mabienjteve të lokalit të reperit në Durrës. Pas kallëzimit, policia ka nisur procedimin penal ndaj Rigels Rajkut, i njohur si Noizy dhe babait të tij, Bashkim Rajku për fyerje.