Ballina Vendi RAMA URON SHQIPTARET: “MOMENTE DOMETHENESE TE TRANSFORMIMIT TE FIERIT”

RAMA URON SHQIPTARET: “MOMENTE DOMETHENESE TE TRANSFORMIMIT TE FIERIT”

2

I ka cilesuar moment domethense ato qe po ndodhin ne Fier, kryeministri Edi Rama. Ne nje postim ne faqen e tij ne facebook, kreu I qeverise eshte ndalur serish ne fier, me nje video nga punimet ne qender te qytetit dhe prane shtratit te lumit Gjanice.

https://youtu.be/mSKZySm8rKI