Ballina Vendi QELLOJNE NE DREJTIM TE POLICISE, NE KERKIM DY AUTORET

QELLOJNE NE DREJTIM TE POLICISE, NE KERKIM DY AUTORET

3

Policia e Fierit eshte ne kerkim te dy personave me iniciale H.M dhe K.M. , te cilet dyshohet se nje dite me pare qelluan ne drejtim te oficereve te policise. Sipas njoftimit te Policise te marten rreth ores 17:45 ne fshatin Baltez, ne afersi te varrezave u njoftuan per te shtena me arme zjarri. Kur punonjesit e policise mberriten ne vendin e ngjarjes, ata identifikuan 2 persona, te cilet ishin duke bere qitje me arme zjarri. Autoritetet u vune ne ndjekje tyre dhe gjate kesaj kohe, keta te fundit qelluan ne drejtim te punonjesve te policise. Autoret munden te largohen, ndersa ne vendngjarje u sekuestruan 4 gezhoja.

https://youtu.be/Ln8jcLtqhvA