Ballina Vendi QARKULLONTE ME ARME TE FTOHTA NE MAKINE, KAPET DHE ARRESTOHET NE FLAGRANCE...

QARKULLONTE ME ARME TE FTOHTA NE MAKINE, KAPET DHE ARRESTOHET NE FLAGRANCE NGA POLICIA.

2

Nje 21 vjecar nga qyteti I Fierit eshte arrestuan ne flagrance nga blute pasi nga kontrolli i ushtruar ne automjetin e tij tip “Ford” ju gjet dhe sekuestrua 1 doreze metalike, 1 shkop bejsbolli dhe 1 mjet preres.  Nderkohe ne pranga, per te tjera vepra, kane rene edhe dy shtetas nga Lushnje, materialet per te cilet tashme jane referuar ne gjykate.

 

https://youtu.be/GKdTRifqIok