Ballina Vendi PRANGOSET AUTORI I VRASJES SE KRESHNIK BEQIRAJT

PRANGOSET AUTORI I VRASJES SE KRESHNIK BEQIRAJT

4

Nje dite pas gjetjes se trupit te pajete te Kreshnik Beqiraj, 36 vjeç, i cili dyshohet se eshte vrare nje vit me pare nga shoku i tij, policia e Fierit ka zbardhur ngjarjen, duke publikuar edhe pamjet e arrestimit te autorit Albert Zekaj. Ky I fundit dhe Beqiraj jane njohur kohe me pare ne nje burg te Belgjikes, e me pas jane kthyer ne Fier ku jetonin ne nje shtepia me qira. Pas marrjes ne pyetje ai pranoi autoresine e vrasjes dhe hedhjen e kufomes ne vendin ku u gjet, pikerisht ne rrugen qe te con per ne fshain Daullas

https://youtu.be/1FgvDRg32ag