Ballina Vendi FLET BABAI I KRESHNIK BEQIRAJT: ALBERT ZEKAJ ME VRAU DJALIN NE GJUME

FLET BABAI I KRESHNIK BEQIRAJT: ALBERT ZEKAJ ME VRAU DJALIN NE GJUME

4

Eshte vrare ne menyre te pabese dhe makabre. Trupi ju gjet i skeletizuar 8 muaj pasi u vra nga shoku i ngushte. Ky i fundit e vrau pasi mori prej tij mbeshtetjen qe vetem nje vella mund ta jape. Keshtu eshte shprehur mes lotesh Babai I Kreshnik Beqirajt, eshtrat e te cilit u gjeten pasditen e djeshme ne periferi te Fierit. 36 vjeçari Beqiraj dhe Albert Zekaj jetuan dy vjet ne te njejten banese te cilen e kishin marre me qira. Per familjen e Kreshnikut, 32 vjecari ishte si djale i shtepise, por kjo nuk e pengoi per te vrare shokun ne menyre ç’njerezore.

https://youtu.be/jSR9LP3JFec