Ballina Vendi POLICIA, JA CFARE KA NDODHUR NE NJE JAVE

POLICIA, JA CFARE KA NDODHUR NE NJE JAVE

2

Specialistet per Hetimin e Krimeve ne Komisariatin e Policise Fier, arrestuan ne flagrance shtetasin Tomorr Hasaj, 43 vjeç, banues ne Peshtan, Fier. mesohet se 43 vjecari ka ushtruar dhune fizike dhe psikologjike ndaj mbeses se tij 20 vjeçe. Nderkohe policia eFierit ka bere edhe nje permbledhje te te gjitha procedimeve te kesaj jave, ku ne total jane proceduan penalisht 45 shtetas per vepra te ndryshme.

 

 

 

https://youtu.be/2_sZRJcTHNg