tvkombi
tvkombi

POLICIA FIER: DY SHTETAS TE NDALUAR

Vendi

Publikuar ne:17:02 - 16/01/2018

Nderkohe dy shtetas te tjere jane ndalura nga blute per vepra te ndryshme penale. Burimet policore kane bere me dije se ne pranga ka rene nje 35 vjecar, te cilit I eshte gjetur nje sasi lende narkotike dhe nje 40 vjear, si shkaktar I nje akidenti.

https://youtu.be/rxoSh80KrtA

Ju sugjerojmë