Ballina Vendi POLICIA FIER, 24 PROCEDIME NE PAK DITE

POLICIA FIER, 24 PROCEDIME NE PAK DITE

2

Policia e Fierit pergjate diteve te fundit ka proceduar penalisht 24 shtetas per vepra te ndryshme penale. Ne nje njoftim zyrtar, thuhet se  7 shtetas u arrestuan ne flagrance,  15 u proceduan penalisht ne gjendje te lire dhe 2 shtetas u kapen pasi ishin shpallur ne kerkim.

https://youtu.be/tU1v06mnH2s