Ballina Vendi PERPLASI ME MAKINE KEMBESOREN DHE U LARGUA NGA VENDI I AKSIDENTIT, ARRESTOHET...

PERPLASI ME MAKINE KEMBESOREN DHE U LARGUA NGA VENDI I AKSIDENTIT, ARRESTOHET 32-VJEÇARI

2

Nje grua ka mbetur e plagosur dje ne Fier, pasi u perplas nga nje makine. Ngjarja ndodhi rreth ores 18:15 pasditen e djeshme ne lagjen “8 Shkurti”, ndersa autori i aksidentit, i identifikuar si Ervin Sherifaj, 32 vjeç, banues ne Fier eshte arrestuar sot nga policia. Nderkohe nje tjeter aksident me plagosjne e nje te moshuari ka ndodhur ne lagjen “29 Nentori” ne Fier. Plage nga perplasja me automjetin ka marre nje I moshuar.

 

 

 

https://youtu.be/bo4hRg54-PI