Ballina Vendi PD FIER FESTON PERVJETORIN E 28 TE SAJ

PD FIER FESTON PERVJETORIN E 28 TE SAJ

2

Antare dhe simpatizante te Partise Demokratike ne Fier kane festuar 28 vjetorin e krijimit te kesaj dege. Ne kete dite te shenuar per kete force politike kreu aktual dhe njeherazi Deputeti Luan Baci ka percjelle mesazhe falenderimi per te gjithe antaresine qe kane kontriubuar prej fillimit te demokracise dhe ne ditet tona. Takimi eshte pershendetur edhe nga deputeti Enkelejd Alibeaj, ndersa te pranishem kane qene edhe perfaqesues te forcave aleate si LSI dhe PDIU.

https://youtu.be/FQqCwlQbH-A