Ballina Vendi NUK MBYLLEN LOJERAT E FATIT, DY TE PROCEDUAR NE QARKUN FIER

NUK MBYLLEN LOJERAT E FATIT, DY TE PROCEDUAR NE QARKUN FIER

2

Policia ne qarkun e Fierit ben me dije se ka proceduar penalisht dy pronare te dy subjekteve te cilet nuk kishin mbyllur lojerat e fatit ne Lushnje dhe Mallakaster. Policia ben me dije se jane sekuestruar ne cilesine e proves materiale nje tavoline pokeri, nje sasi chipsash, letra bixhozi, 6 tableta dhe 1 kompjuter.

https://youtu.be/RABo9A5g7eI