Ballina Vendi NGA FIERI DREJT TIRANES NE PROTESTEN E OPOZITES

NGA FIERI DREJT TIRANES NE PROTESTEN E OPOZITES

2

Anetar dhe simpatizante te opozites nga rrethet jane nisur ne oret e para  te mengjesit te sotem drejt kryeqytetit per te marre pjese ne protesten e organizuar nga opozita.  Kreu i PD Fier, ish deputeti Luan Baci ka deklaruar se disa prej pjesemarresve ne proteste jane marre ne telefon nga policia gjate nates per te mos shkuar ne proteste, por te paraqiten ne komisariatin e policies, cka sipas tij eshte nje tjeter forme per te friksuar qytetaret

https://youtu.be/61jtWSpUpkc