Ballina Vendi KAPET 36-VJEÇARI FIERAK, PJESE E BANDES SE MET KANANIT

KAPET 36-VJEÇARI FIERAK, PJESE E BANDES SE MET KANANIT

2

Nje 36-vjeçar banues ne Fier eshte kapur  nga policia per vepren penale te trafikimit dhe shitjes se lendeve narkotike. Sipas policise, ne pranga perfundoi shtetasi me iniciale, G.V, 36 vjeç, dhe rrestimi i tij u be ne kuader te operacionit ‘Precizioni’. Gjithashtu ndaj 36-vjeçarit, Gjykata e Shkalles se Pare per Krimet e  Renda Tirane, ka vendosur masen e sigurimit “Arrest ne burg”.

https://youtu.be/zWblQqGxg2s