Ballina Vendi NDERRON JETE NE MES TE RRUGES, IDENTIFIKOHET 74 VJECARI NGA FIERI

NDERRON JETE NE MES TE RRUGES, IDENTIFIKOHET 74 VJECARI NGA FIERI

2

Trupi I pajete e nje personi eshte gjetur rreth mesdites se kesaj te diele ne rrugen prane Spitalit Pediatrik dhe morgut te qytetit te Fierit. Kane qene kalimtare te rastit ata te cilet kane kostatuar trupin e nje burri ne mes te rruges, e me pas kane lajmeruar edhe uniformat blu. Pas kqyrjes se viktimes, ka rezultuar se nuk ka pasur shenja dhune, ndersa eshte bere edhe idenfikimi I te moshuarit. Ai eshte 74 vjecari Hajdar Hazizi, banor I lagjes “1 Maj”

https://youtu.be/mUgQgB06cMs