Ballina Vendi NDALOHET NE FLAGRANCE GRABITESI NGA POGRADECI

NDALOHET NE FLAGRANCE GRABITESI NGA POGRADECI

2

Ka qene nje bashkepunim mes Policise dhe qytetareve, ai qe ka cuar ne pranga nje 42 vjecar, banues ne Pogradec. Fale nje telefonate te bere ne sallen operative te Policise se Fierit, eshte arritur te kapet ne flagrance Lefter Meruko, I cili ishte duke vjedhur nje shtepi ne fshatin Peshtan. Dyshohet se 42 vjecari eshte autori edhe I disa vjedhjeve te tjera te kryera ne kete zone.

 

 

 

https://youtu.be/JQ8lzHdVGDU