Ballina Vendi MOTI ME SHI NUK E NDAL PUNEN, PASTROHEN KANALET KULLUES NE PETOVE

MOTI ME SHI NUK E NDAL PUNEN, PASTROHEN KANALET KULLUES NE PETOVE

2

Edhe pse moti me shi, puna vazhdon si kudo edhe ne Petove. Ka qene ky postimi I kreut te Bashkise se Fierit Armando Subashi ne profilin e tij ne rrjetet sociale.  Duhet thene se kjo nderhyrje behet pas shume vitesh dhe u vjen ne ndihme fermereve te kesaj zone, jo vetem ne permiresimin e bonitetit te tokes, por edhe ne shtimin ndjeshem te prodhimit.

https://youtu.be/zQ6a6RdDVUk