Ballina Vendi MOREN PENG FIERAKUN, ARRESTOHET I RIU, NE KERKIM BASHKEPUNETORI

MOREN PENG FIERAKUN, ARRESTOHET I RIU, NE KERKIM BASHKEPUNETORI

2

Policia e Shtetit ka arritur te liroje nje person te marre peng prej 4 ditesh nga dy persona ne Fushe-Kruje per motive perfitimi material.  Burime per mediat kane bene me dije se behet fjale per nje 29-vjeçar nga Fieri, per kete arsye, operacioni eshte finalizuar ne bashkepunim me Drejtorine e Forces se Posaçme Operacionale, ne Policine e Shtetit dhe Drejtorine Vendore te Policise Fier. ndersa ne nje tjeter zhvillim nje 32 vjecar, I shpallur ne kerkim, esthe ndaluar nga blute e Fierit pasi ka kanosur me arme zjarri nje bashkefshatarin e tij.

https://youtu.be/1-aDJSiMOeY