Ballina Vendi MBETEN NE BURG ANNA MALAJ DHE EMILJANO GREMBI

MBETEN NE BURG ANNA MALAJ DHE EMILJANO GREMBI

2

Anna Malaj dhe Emiljano Grembi do te mbeten ne burg. Ka qene kjo masa e dhene nga gjykata e Fierit per dy kusherinjte, te cilet grabiten nje karburant ne Levan dhe tentuan te vidhnin edhe dy te tjere. Te dy te ndaluarit kane pranuar autoresine e ngjarjes dhe jane shprehur te penduar. Por megjithe pendesen 31 vjecarja Malaj nuk ka kursyer gjestet fyese pas daljes nga salla e gjyqit.

 

 

 

https://youtu.be/b_cYn40EiKc