Ballina Vendi MARATONA E KENGES POPULLORE ZBRET NE FIER

MARATONA E KENGES POPULLORE ZBRET NE FIER

2

Sheshi perpara teatrit “Bylis” ne Fier ka qene mikepritesi I Maratones se kenges popullore. Qytetare te shumte kane ndjekur nga afer performancen e kengetareve te mirenjohur te skenes shqiptare, te cilet kane sjelle hitet me te fundit. Ky aktivitet eshte nder te shumtet qe kane gjalleruar jeten artistike dhe kulturore te qyteti te Fierit gjate stines se veres.

 

 

 

https://youtu.be/jXf6nNS8-ZI