Ballina Vendi LUAN BAÇI FLET PER ALIZOTIN: JU TREGOJ KUSH ESHTE FREDI HAJDUTI

LUAN BAÇI FLET PER ALIZOTIN: JU TREGOJ KUSH ESHTE FREDI HAJDUTI

2

Kreu i Partise Demokratike ne Fier, Luan Baçi, ne nje interviste per mediat ka folur ne lidhje me Fredi Alizotin dhe si njihet ai ne qytet.  Sipas Baçit, Alizoti eshte nje kontingjent i policise qe eshte perdorur per ceshtje politike. Baçi ka shtuar me tej se ne Fier, Alizoti njihet me emrin “Fredi Hajduti” pasi i kerkon leke rruges çdo njeriu qe takon, madje vjedh edhe banesa.

 

 

 

https://youtu.be/mI5BIaI3S0g