Ballina Vendi LENDET NARKOTIKE, POLICIA E FIERIT GODET DY RASTE

LENDET NARKOTIKE, POLICIA E FIERIT GODET DY RASTE

2

Ne vijim te punes per parandalimin e kultivimit te bimeve narkotike si dhe te shperndarjes se saj ne doza te vogla, strukturat e Drejtorise Vendore te Policise Fier, kane goditur dy raste. Ne pranga ka rene nje 38 vjecar te cilit ju gjeten disa kubike fidanesh ne tentative per tu kultivuar, si dhe nje shtetas I mitur, I cili kishte me vete 4 doza kanabis sativa

https://www.youtube.com/watch?v=_qNbW7q7Ipw&feature=youtu.be