Ballina Vendi KREU I PD FIER: POLICIA PRESION KANDIDATIT, E MBAN NË BIRUCË

KREU I PD FIER: POLICIA PRESION KANDIDATIT, E MBAN NË BIRUCË

2

Kreu i Partisë Demokratike të Fierit dhe ish-deputeti Luan Baçi ka dalë para mediave sot për të denoncuar siç tha ai presionin që po iu bëhet qytetarëve të Fierit që kanë protestuar kundër qeverisë.  Baçi tha gjithashtu se kandidati i PD për deputet në zgjedhjet e 2017 Pandeli Tole është shoqëruar nga policia dhe i është bërë presion për të pranuar mandatin e deputetit.

https://youtu.be/xZsUmacSlzU