Ballina Vendi KAPET 62-VJEÇARI, IU VIDHTE PORTOFOLAT TE MOSHUARVE NE URGJENCEN E FIERIT

KAPET 62-VJEÇARI, IU VIDHTE PORTOFOLAT TE MOSHUARVE NE URGJENCEN E FIERIT

2

Policia e Fierit ka arritur te vere ne pranga nje 62-vjeçar qe ishte kthyer ne tmerrin e pacienteve e te moshuarve ne Urgjencen e Spitalit Rajonal te Fierit. Sipas burimeve zyrtare, pas nje pune hetimore 1 mujore, u be i mundur identifikimi dhe kapja e autorit te dyshuar.

https://youtu.be/j2H3o-3tUOU