Ballina Vendi KANOS ME ARME KUSHERIRIN, NDALOHET 43 VJECARI NGA ROSKOVECI

KANOS ME ARME KUSHERIRIN, NDALOHET 43 VJECARI NGA ROSKOVECI

2

Nje 43 vjecar nga Strumi eshte vendosur ne prangat e policise se Fierit pasi akuzohet per kanosje dhe prodhim e mbajtje pa leje e armeve dhe municioneve luftarake. Behet me dije se Ardit Eduart Ruko, ka kanousr me arme zjarri tip pistolete kusheririn e tij, 41 vjecarin me iniciale G.R. Ne cilesine e proves materiale jane sekuestuar edhe 2 gezoja arme zjarri tip pistolete.

 

 

https://youtu.be/bXQAWQjFuRM