Ballina Vendi KAMIONI DEL NGA RRUGA NE FIER, PLAGOSET DREJTUESI I MJETIT

KAMIONI DEL NGA RRUGA NE FIER, PLAGOSET DREJTUESI I MJETIT

2

Nje aksident automobilistik eshte shenuar sot ne vendin e quajtur ‘Kthesa e Levanit’, ne Fier. Mesohet se ne aksident eshte perfshire nje automjet tip ‘Kamion’ me drejtues shtetasin A.Rr, i cili ka dale nga rruga ne vendin e quajtur ‘Kthesa e Levanit’. Mesohet nder te tjera se si pasoje e aksidentit eshte demtuar  drejtuesi i mjetit, i cili eshte derguar ne Spitalin Rajonal Fier dhe ndodhet nen kujdesin e mjekeve.

https://www.youtube.com/watch?v=NNOhneAnW2s&feature=youtu.be