Ballina Vendi MBYLL SIPARIN FESTIVALI I 45-TE I KENGES PER FEMIJE, SHPALLEN FITUESIT

MBYLL SIPARIN FESTIVALI I 45-TE I KENGES PER FEMIJE, SHPALLEN FITUESIT

2

Per tre nete me radhe, ne skenen e teatrit “Bylis” jane ngjirur 24 zera te mrekullueshem femijnor, te cilet kane ditur te dhurojne emoncion dhe spektakel ne edicionin e 45-te festivlait te kenges per femije. Pas prezantimit te kengeve pjesemarrese juria ka perzgjedhur edhe kengen fituese, trofe I cili ka shkuar per kengetaren e vogel Sajana Kodheli.

https://www.youtube.com/watch?v=Am8LrpXv8TI&feature=youtu.be