tvkombi
tvkombi

I DENUAR NE MUNGESE ME 11 VITE BURG, KAPET FIERAKU

Vendi

Publikuar ne:17:53 - 16/02/2019

Ka perfunduar arratia e nje 27-vjeçari nga Fieri. Gjate nje pune intensive te kryer nga policia ne pranga perfundoi shtetasi me iniciale Ç.F, i cili rezultonte i shpallur ne kerkim dhe i denuar me 11 vite burg per akuzen e trafikut te droges te mbetur ne tentative.

https://youtu.be/npkMU01Cq6Q

Ju sugjerojmë