Ballina Vendi HUMBEN JETEN DJE NE AKSIDENT, U JEPET LAMTUMIRA E FUNDIT DY KUSHERINJVE...

HUMBEN JETEN DJE NE AKSIDENT, U JEPET LAMTUMIRA E FUNDIT DY KUSHERINJVE NGA KUTA

2

Mes loteve, dhimbjes dhe pikellimit jane percjelle per ne banesen e fundit viktimat e aksidentit tragjik te ndodhur ne  Varibop nje dite me pare. Dy djem xhaxhallaresh dhe nusja e njerit prej tyre, humben jeten teksa po ktheheshin nga nje gezim familjar ndersa makina humbi kontrollin duke perfunduar ne nje kanal. Te pafjale dhe te pushtuar nga lotet, familjaret, miqte dhe te afermit e tyre u dhane lamtumiren viktimave. Ndersa Fisnik dhe Agustin Murataj do te prehen ne varrezat e fshatit Kute ne Mallakaster, trupi I 34 vjecares me origjine Franceze do te terhiqet nga Ambasada Franceze, per tia dorezuar familjareve.

https://youtu.be/BPkHUejjdyM