Ballina Vendi HISTORIA E INDRITIT, DJALIT QE FITOI DASHURINE E FAMILJES VIZANI

HISTORIA E INDRITIT, DJALIT QE FITOI DASHURINE E FAMILJES VIZANI

2

Indriti sot eshte 10 vjec, dhe eshte djali I familjes Vizani ne Baltez te Fierit. Historia e tij eshte bukur dhe e vecante. I braktisur fill pas lindjes, djali ka gjetur mbeshtetjen e Rudines, nje nene zemermadhe qe I hapi jo vetem dyert e shtepise por edhe zemren e saj. Qe prej javes se dyte te lindjes Indriti eshte bere djali I shtepise, ai ka dy prinder qe e duan nje familje te tere qe perkujdeset per te.

https://youtu.be/YJ7jDwOFtKo