Ballina Vendi GRAMOZ RUÇI NE FIER, SHIKON NGA AFER PUNIMET NE QENDER TE QYTETIT

GRAMOZ RUÇI NE FIER, SHIKON NGA AFER PUNIMET NE QENDER TE QYTETIT

2

Punimet ne qender te qytetit te Fierit kane sjelle ne nje vizite te papritur Kreun e Kuvendit Gramoz Ruci.  Ky i fundit qe ne oret e para te mengjesit ka pare nga afer ecurine e punimeve ndersa ka qene i shoqeruar nga kreu i bashkise se Fierit Armando Subashi dhe deputeti Xhevit Bushaj. Qendra e qytetit te Fierit eshte projekti me i madh infrastrukturor qe po zbatohet kohet e fundit.

https://youtu.be/HcnJFsvDuNc