Ballina Vendi GJENDET E VDEKUR NE BREG TE DETIT, IDENTIFIKOHET E MOSHUARA

GJENDET E VDEKUR NE BREG TE DETIT, IDENTIFIKOHET E MOSHUARA

2

Eshte identifikuar gruaja qe u gjet e pajete ne bregun e plazhit te Ndernenasit ne zonen e Libofshes mbremjen e vone te se martes.  Ajo eshte 91-vjeçarja Bale Marra, dhe mesohet se jetonte ne zonen e Kozares ne Kuçove. E moshuara ishte shpallur  e humbur me heret dhe mendohet se ajo eshte hedhur ne ujrat e lumin Osum. Nderkohe po nje dite me pare, prane nje kabine elektrike gjeti vdekjen nje 45 vjecar

https://youtu.be/W_C0hBrDq6k