Ballina Vendi Furgoni përplaset me 2 kamionë në aksin Librazhd-Elbasan

Furgoni përplaset me 2 kamionë në aksin Librazhd-Elbasan

1

Rreth orës 13:00, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në vendin e quajtur “Ura e Murrashit”, një mjet furgon me drejtues shtetasin D. L. është përfshirë në aksident me 2 mjete (kamionë), me drejtues shtetasit E. Sh. dhe S. Sh.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i furgonit, shtetasi D. L., i cili është dërguar në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.