Ballina Vendi FIER, ZBARDHET VRASJA E GRUAS NGA BASHKESHORTI, NGJARJE E NDODHUR NE JANAR...

FIER, ZBARDHET VRASJA E GRUAS NGA BASHKESHORTI, NGJARJE E NDODHUR NE JANAR TE 2017

4

Nje vit me pas policia zbuloi se vdekja e nje gruaje ne Fier nuk ka qene natyrale, por ajo eshte vrare nga burri i saj. Policia ka ndaluar te dyshuarin Namik Velaj 75 vjeç dhe ne te njejten kohe eshte proceduar mjeku i qendres shendetesore ne Patos. Sipas policise, Krimet e Renda hetuan per vdekjen e 74 vjecares Velaj, ngjarje e ndodhur ne Janar te vitit 2017. Dyshohet qe gruaja eshte mbytur nga bashkeshorti, por ky I fundit ka tentuar te fsheh krimin.

https://youtu.be/YHfHAnF6mAg