Ballina Vendi FIER, VETËVRITET POLICI BRENDA NË KOMISARIAT

FIER, VETËVRITET POLICI BRENDA NË KOMISARIAT

2

Nje ngjarje e rende ka ndodhur paraditen e sotme ne Fier brenda komisaritit te Policise. Sipas njoftimit nga uniformat blu te Fierit eshte vetevrare punonjesi i policise se Fierit , 46 vjecari Kastriot Fafaj. Ai sherbente ne radhet e policise prej me shume se 20 vjetesh dhe gjithmone eshte njohur si punonjes korrekt ne detyre.

https://youtu.be/38IgRlfZR-o