Ballina Vendi FIER/ THEU LEJEN E BURGUT DHE U ARRATIS, PRANGA 36-VJEÇARIT

FIER/ THEU LEJEN E BURGUT DHE U ARRATIS, PRANGA 36-VJEÇARIT

2

Policia e Fierit ka vene ne pranga nje 36-vjeçar, i cili rezultonte i shpallur ne kerkim. Shtetasi me iniciale G.T, kishte thyer lejen shperblyese te dhene nga burgu dhe nuk u kthye brenda afateve te paracaktuara. Ai ishte denuar me 7 vite heqje lirie per vepren penale te trafikut te lendeve narkotike.

https://www.youtube.com/watch?v=HDcT4ZwPRUI&feature=youtu.be