tvkombi
tvkombi

FAMILJARET E 13 VJECARES: KERKOJME DREJTESI

Vendi

Publikuar ne:16:00 - 15/05/2018

E ndersa tre te rinjte jane vendosur ne pranga, familjaret e 13 vjecares kerkojne drejtesi. Ata jane shprehur se duan qe ligji te veproj fort mbi keta persona, te cilet e rrembyen vajzen ne oborrin e shtepise, e cuan ne nje godite te papanuar, e lidhen dhe tentuan ta perdhunonin. Ngjarja e rende eshte denuar fort nga prinderit dhe gjyshja e 13 vjecares.

https://youtu.be/z-i6P_6QNI0

Ju sugjerojmë