Ballina Vendi ETC, FESTE PER VOGELUSHET NE 1 QERSHOR

ETC, FESTE PER VOGELUSHET NE 1 QERSHOR

2

Qendra tregtare ETC ne Fier e ka kthyer ne tradite tashme organizimin e festave per vogelushet ne 1 qershor. Ashtu si cdo vit, edhe kete here ne ETC eshte organizuar nje koncert festiv, ku protagoniste kane qene vete femijet. Per keta te fundit ka pasur edhe surpriza dhe dhurata pa fund.

 

 

 

https://youtu.be/–O4269myfo