Ballina Vendi EKSPLOZIV MAKINES SE MESUESES: NUK KAM ASNJE KONFLIKT, POLICIA PO PUNON PER...

EKSPLOZIV MAKINES SE MESUESES: NUK KAM ASNJE KONFLIKT, POLICIA PO PUNON PER TE ZBARDHUR NGJARJEN

2

Nuk kam perse te kem frike, dhe gjithcka ja le ne dore policise. Keshtu do te shprehej jashte kamerave, mesuesja e Anglishet nga qyteti I Patosit, ne automjetin e se ciles shpertheu eksplozivi mengjesin e nje dite me pare. Ajo ka thene se gjithcka e ka deponuar ne Polici dhe kjo e fundit po punon per te zbardhur ngjarjen. Per Eriselda Agalliun dhe familjen e saj kane folur edhe banore te lagjes, te cilet kane degjuar shperthimin.

https://youtu.be/Q8ZdpoBfnHo