Ballina Vendi E Rëndë/Bie nga kati i pestë, humb jetën foshnja në Tiranë

E Rëndë/Bie nga kati i pestë, humb jetën foshnja në Tiranë

1

Tiranë- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë.

Një fëmijë 2-vjeç ka rënë nga lartësia e katit të pestë të banesës ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30, në rrugën “Shefqet Kuka”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. (noa.al/M.D)