Ballina Vendi E përplasi makina,humb jetën 57-vjeçarja në Kamzë,arrestohet shoferi!

E përplasi makina,humb jetën 57-vjeçarja në Kamzë,arrestohet shoferi!

1

Një 32-vjeçar, banues në Kamzë është vënë në pranga ditën e sotme pasi përplasi me makinë dy këmbësore. Ngjaja ndodhi mbrëmjen e së shtunës, rreth orës 21.00 në Kamzë dhe rezultoi fatale për një 57-vjeçare.

Kurse, këmbësorja tjetër, një vajzë 20-vjeçare ka mbetur e lënduar dhe po merr ndihmë mjekësore në spital. /abcnews.al/