tvkombi
tvkombi

DY NE PRANGA, NJERI DHUNOI BABAIN DHE KUSHERIRIN

Vendi

Publikuar ne:17:39 - 05/11/2018

Nje 24 vjecar eshte vendosur ne pranga nga blute e qytetit te Lushnjes pas ka ushtuar dhune fizike dhe psikologjike ndaj babait te tij dhe djalit te xhaxhait. Ardit Muço mesohet se per motive te dobta eshte konfliktuar me te afermit e tij ne nje sere ne fshatin Kamçisht. Nderkohe nje 33 vjecar eshte ndaluar pasi drejtonte mjetin ne gjendje te dehur.

 

https://youtu.be/ez6PKLMtVNU

Ju sugjerojmë