Ballina Vendi Dy barinj gjejnë një trup të pajetë në malet e Kolonjës

Dy barinj gjejnë një trup të pajetë në malet e Kolonjës

1
800 0 C8420cae3e519cd997ed268790dbb9c9

Një trup i pajetë është gjetur në Ersekë. Policia njofton se kufoma është zbuluar nga dy barinj që ishin duke kullotur bagëtitë në malin mbi fshatin Kreshovë.

“Më datë 11.06.2022, rreth orës 14:00, jemi njoftuar se mbi fshatin Kreshovë, Kolonjë, në afërsi të piramidës nr. 4, dy barinj të zonës, kanë konstatuar një kufomë njeriu të seksit mashkull, të dekompozuar, thuhet në njoftimin e uniformave blu.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e kufomës dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjaf