Ballina Vendi DO PËRDOREJ PËR TRAFIK DROGE, SEKUESTROHET GOMONIA NË FIER

DO PËRDOREJ PËR TRAFIK DROGE, SEKUESTROHET GOMONIA NË FIER

2

Policia e Fierit ka sekuestruar një gomone, 2 automjete tip Fuoristradë pa targa dhe 30 bidona të mbushur me benzinë në një banesë në pronësi të shtetasit me iniciale L.M në fshatin Qarrë. Policia bën me dije se ka dyshime se këto mjete do përdoreshin për trafik droge, ndersa ndaloi pronarin e gomones si dhe ka shpallur në kërkim 2 të tjerë

https://youtu.be/M6ausMB6Emc